Image module

Fetish Chateau

Design. Dreszcz. Neony. Blichtr. Klimat. To tylko niektóre słowa opisujące nasze studio BDSM – Fetish Chateau. 200m2 luksusowej, nietuzinkowej przestrzeni do spełniania najbardziej ekstrawaganckich fantazji erotycznych.

7 unikalnych pokoi do urzeczywistniania najskrytszych fantazji, o których istnieniu wielu dowiaduje się w chwili przekroczenia progu naszego fetyszowego królestwa.

Studio zostało stworzone z myślą o nas, naszej pracy i dla naszych przyjaciół. Fetish Chateau jest dla nas drugim domem, bezpiecznym i profesjonalnym miejscem do spotkań z klimatycznymi znajomymi.

Zapraszamy! Przyjdź i zapomnij o wszystkim innym, skosztuj tego, co zakazane. Wkrocz do naszego świata, przepełnionego żądzą i osobliwymi fetyszami, a wszystko to w otoczce wysokiej klasy, niepospolitych, gustownych wnętrzach i niebanalnej atmosferze.

Studio mieści się w inteligenckiej części Warszawy – Saskiej Kępie. Jest to dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy której nie powinno być problemu z miejscem do parkowania. Od lotniska Chopina, Chateau dzieli 15min.

Evil Woman

Social Media
Wynajmij studio
Zarezerwuj