Fetish Chateau Opening Party – fotorelacja

Fetish Chateau to miejsce, gdzie tworzą i spełniają się fantazje

Zapach skóry unoszący się w powietrzu. Dźwięki lateksu, metalowych uprzęży i stukot szpilek. W studio panuje wspaniała atmosfera, dzisiaj spełni się wiele fantazji. Czujesz to? Wiesz co to znaczy? Fetish Chateau oficjalnie otwarte.

Największe studio BDSM w Polsce zostało oficjalnie otwarte. Wielokrotnie nazwane przez Was stolicą polskiej dominacji. O tym, jak wspaniałe jest to miejsce, przekonał się każdy z uczestników wydarzenia. I to dzięki Wam otwarcie Fetish Chateau było równie wyjątkowe. W sobotę każdy z nas oddał się zabawie i spełnianiu swoich fantazji, a jedynie ograniczenia i bariery były w naszych głowach. A to wszystko z poszanowaniem wzajemnego bezpieczeństwa, granic, pragnień i tolerancją Wszystkich dla Wszystkich. Udowodniliście nam, że Fetish Chateau jest miejscem, gdzie każdy może być sobą. Bez udawania, bez wstydu i do tego publicznie. Nikt nie piętnuje, nikt nie ocenia i każdy szanuje słowo „nie”. I za tę atmosferę komfortu i bezpieczeństwa Wam bardzo dziękujemy. Daliście nam wiele słów uznania i podziwu dla miejsca, które stworzyłyśmy. Każdy z 6 pokoi w studio był na równi oblegany przez cały wieczór, co również nas bardzo cieszy. Jest to dla nas dowód, że warto było poświęcić każdą z setek godzin poświęconą na budowę studia. Macie już swój ulubiony pokój, czy jeszcze musicie do nas wrócić? Uczestnicy zapewnili nam pokazy dominacji, wiązania i podwiązywania, które budziły zainteresowanie wszystkich zgromadzonych. Jednak oprócz samych aktów dominacji, otwarcie Fetish Chateau było wydarzeniem, gdzie odbyliście wiele rozmów, wymieniliście się cennymi uwagami i doświadczeniem. Bardzo cieszy fakt, że odwiedzili nas goście zakorzenieni w świecie BDSM jak i Ci, którzy zdecydowali się poznać ten świat podczas otwarcia naszego studio. Wspólnie zadbaliśmy o tych, dla których był to pierwszy raz ze światem dominacji. I to właśnie Ci drudzy pytali przed wyjściem, kiedy kolejne wydarzenie. Wasze zrozumienie dresscodu to kolejny aspekt, który sprawił, że wieczór był bardzo klimatyczny. Wasze kreacje były inspirujące, dlatego już jesteśmy ciekawe co przyszykujecie następnym razem.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie, za atmosferę, którą wszyscy razem stworzyliśmy i do zobaczenia w Fetish Chateau.

Nasze studio można już wynajmować na godziny lub doby. Wynająć może każdy. Całe studio 200m2 tylko dla Ciebie. Więcej info pod: contact@fetishchateau.com